Polpica Mobil Uygulaması Gizlilik Koşulları

 

Okumakta olduğunuz bu Gizlilik Koşulları Sözleşmesi Şehit Şakir Elkovan Sk. Mehmetbey Ap. No: 21/1 Erenköy, İstanbul adresinde bulunan Sinto Sinop Ortaklığı’nın (“SSO”) sahibi olduğu Polpica Mobil UygulamasınıUygulama”) kullananlarınKullanıcı”, “Kullanıcılar”, “Siz”) kişisel ve kimlik bilgilerinin ve mesajlarının gizliliğini ve kullanımı düzenlemektedir.

 

SSO, kullanıcılarının mahremiyetinin ve gizliliğinin öneminin farkındadır ve yasalara uyumlu olmak şartıyla bu gizliliği sağlamaya özen gösterir.

 

SSO, Polpica’yı indirmeniz ve kullanmanız sırasında sağladığınız ve/veya kullandığınız cihazların otomatik olarak sağladığı bilgileri sizinle iletişime geçmek, istatiksel değerlendirmeler yapmak ve bu Gizlilik Koşullarında belirlenen amaçlar dışında kullanmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

 

Uygulamayı indirmeniz ve kullanmanız sırasında bize sağladığınız ünvanınız, isminiz, soyadınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı adınız, şifreniz, cihazınızın sağladığı marka, işletim sistemi, versiyon, model ve diğer benzer bilgiler güvenli sunucularımızda toplanacaktır.

 

Kullanıcılardan ve cihazlardan edinilen bilgiler, bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılabilir.

 

SSO, Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Uygulamada çıkabilecek sorunların hızlıca giderilebilmesi için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit

etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

SSO, yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmakla yükümlü olduğu durumlarda kişisel bilgileri resmi makamlara açıklayacaktır.

 

SSO, Polpica Mobil Uygulaması vasıtasıyla kullanıcıların genel erişime açtığı, paylaştığı içeriklerin ve bilgilerin gizliliğinden sorumlu değildir.

 

Polpica uygulaması kullanıcıların üçüncü taraf sitelere, uygulamalara ve bağlantılara ulaşmasını sağlayabilir. Üçüncü taraf sitelerin, uygulamaların veya bağlantıların uyguladığı veya uygulamadığı Gizlilik Koşullarından SSO kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcıların Polpica üzerinden ulaştığı ve SSO’nın sahibi olmadığı hiçbir sitede, uygulamada, bağlantıda yaptığı işlemlerin, paylaştığı bilgilerin gizliliğinden SSO sorumlu değldir.

 

Polpica, kullanıcıları arasında bir mesajlaşma sistemi sunmaktadır. Kullanıcıların mesajlarının gizliliğinin öneminin farkında olan SSO, kullanıcılar arasındaki mesajları sunucularında saklamamaktadır. Kullanıcıların cihazlarına indirilen mesajlar SSO’nun kullandığı sunuculardan silinmektedir. Kullanıcıların cihazlarından ulaştıkları mesajların gizliliğinden SSO sorumlu değildir.

 

SSO, bu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. değişiklik yapılan Gizlilik Politikası hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

 

 

Polpica Mobil Uygulaması Kullanım Şartları

 

Okumakta olduğunuz bu sözleşme, Şehit Şakir Elkovan Sk. Mehmetbey Ap. No: 21/1 Erenköy, İstanbul adresinde bulunan Sinto Sinop Ortaklığı’na (“SSO”) ait PolpicaUygulama”) mobil uygulamasının kullanıcılarıKullanıcı”, “Kullanıcılar”, “Siz”) ile SSO arasındaki Kullanım Koşullarını belirlemektedir. Bu Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikamızla birlikte aşağıdaki hüküm ve koşulları içerir.

 

1. Polpica Mobil uygulamasının indirilmesi ve kullanılması bu Kullanım Şartlarındaki hükümlerin dikkatlice okunduğu, anlaşıldığı ve kabul edildiği anlamına gelir. Lütfen gerekli özeni gösterip uygulamayı indirmeden ve kullanmadan önce Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyun. Bahsi geçen hükümleri tamamen veya kısmen kabul etmemeniz halinde Polpica mobil uygulamasını indirmemeli ve kullanmamalısınız.

 

2. Polpica, kullanıcıların oluşturduğu profiller vasıtasıyla kendi seçtikleri içerikleri diğer kullanıcıların oylamasına sunmalarını sağlayan bir mobil uygulamadır.

 

3. Kullanıcılar, profillerinde oluşturdukları veya diğer kullanıcıların oylamasına sundukları tüm içeriklerden kendi başlarına sorumludur. SSO, tüm kullanıcıların bulundukları ülkenin/bölgenin yasalarına, korunan telif haklarına, genel ahlaka, Kullanım Koşullarına ve Gizlilik Politikasına uygun şekilde hareket etmesini talep etmekte ve beklemektedir. Bunlara aykırı her türlü içerik paylaşımından, paylaşımda bulunan kullanıcı münferiden sorumlu olacaktır. SSO bu paylaşımlar sebebiyle hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

4. Yasalara, genel ahlaka, Kullanım Şartlarına ve Gizlilik Politikasına aykırılık oluşturan içerikleri SSO kendi kararıyla kaldılrabileceği gibi, şikayet sonucu veya yasal ve yetkili bir makamın talebi sonucu da bu sakıcalı içerikleri kaldıracaktır.

 

5. Sakıncalı bulduğunuz içerikleri, Irkçılık, Müstehcenlikik, Taciz ve Telif Hakkı İhlali başlıkları altında sunulan bağlantılar vasıtasıyla uygulama içinden, support@polpica.com adresiyle de e-posta vasıtasıyla bildirebilirsiniz.

 

6. Operatör ağı ve dolaşım ücretleri dâhil olarak, Uygulamayı indirme ve kullanma sonucu oluşan maliyet veya harcamaların ödenmesinden tamamen kullanıcı sorumludur. Detaylı bilgi için lütfen hizmet sağlayıcınıza danışın.

 

7. Uygulama üzerinden erişeceğiniz her türlü üçüncü taraf uygulaması ve bağlantısı, ilgili üçüncü taraf sağlayıcısının koşul ve şartlarına tabidir. Üçüncü taraflarla yapacağınız işlem, anlaşma veya üçüncü taraflarca sunulan hiçbir içerik, uygulama, hizmet ve bağlantı üzerinde SSO’nın hiçbir kontrolü ve dolayısıyla sorumluluğu yoktur. Kullanıcılar Polpica üzerinden erişecekleri üçüncü tarafla ilgili her türlü işlemden kendileri sorumludur.

 

8. Polpica’yı indirerek ve kullarak uygulamaya ve yazılıma ait tüm hakların SSO’na ait olduğunu ve bu haklara riayet edeceğinizi kabul ve beyan etmiş olursunuz. Bu aynı zamanda uygulamayı ve yazılımı kaynak koduna erişmek için parçalamayacağınız, geri derlemeyeceğiniz, tersine mühendislik çalışması yapmayacağınız veya başka yollarla denemede bulunmayacağınızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

9. Polpica uygulaması dâhilinde diğer kullanıcılarla paylaşılan içerikler SSO tarafından reklam, seminer, tanıtım gibi faaliyetlerde kullanılabilir.

 

10. SSO, Polpica uygulaması içindeki faaliyetinizi anonim olarak izleme ve üçüncü taraf istatistiksel hizmet sağlayıcılarımıza rapor etme hakkını saklı tutar.

 

11. SSO, kişisel verilerinizin korunması konusuna özen göstermektedir. Lütfen detaylar için Gizlilik Politikamızı okuyun.

 

12. SSO, bu Kullanım Koşullarının içeriğini size bir yükümlülük yüklemeden değiştirme hakkını saklı tutar. Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ve beyan ettiğiniz anlamına gelir.

 

13. Bu sözleşmenin uygulanmasında,yorumlanmasında ve bu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. Bu sözleşmeden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.